Isı Yalıtım Mantolama 
0212 693 4687 info@vefadekorasyon.com

Isı Yalıtım Mantolama


ISI YALITIM FİRMALARI

Yeni ve Eski Binalar'da ısı yalıtımı için, konut yönetimleri ve kat maliklerinin ortak aldığı ısı yalıtım kararından daha önemlisi, ısı yalıtımında taleplerinizi karşılayabilecek profesyonel mantolama firmasına karar vermektir.

Yalıtım sektörü her geçen gün büyümekle birlikte malzeme üreticileri ve mantolama firmaları sayıların da artması ve bu rekabetin bina sahiplerine yansıması büyük önem taşımaktadır. Aldıkları Ücret  odaklı düşünen mantolama firmaları standartlara uygun olmayan ve işinin ehli olmayan düşük ücretli uygulama personeli ile mantolama yapan bazı firmalar, kat maliklerine  hem maddi hem de manevi zarar vermektedir. Isı Yalıtım yaptırarak yakıt giderlerin den tasarruf etmek, daha güvenli ve konforlu binalar'da yaşamak isteyen daire sakinleri hayal kırıklıklarına uğramaktadırlar.

Estetik ,yenilikçi ve işlevsel temelli çözümlerimizle  yalıtım sektörünün lider mantolama firması olan Zaferler Gayrimenkul, insanların manevi değeri en yüksek olan varlıkları olan yaşam alanlarının güvenli, estetik ve tasarruf sağlayan yaşam alanlarına dönüşmesi için, günümüz  son teknolojik gelişmelerine uygun çözümler, yaşadığı çevrenin ekolojik yapısını da göz önünde bulundurarak hayata geçiren ve en değerli ortakları olarak gördüğü çalışanlarının gelişimine ve memnuniyetine önem vererek çalışma süreçlerini tasarlayan, bu benzersiz iş tasarımıyla dokunduğu tüm yapıları daha değerli hale getiren ve bu değeri tüm çevresine ve müşterilerine sunan misyon edinen bir mantolama firmasıyız.

Zaferler Gayrimenkul  verilen söze ve süreye sadık kalmayı işin ilk aşaması olarak görür…

 
MANTOLAMA FİRMASI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Zaferler Gayrimenkul Öncelikle  iyi teknik kadroya ve iyi bir alt yapıya sahip, hiçbir işi yarım bırakmamış,referanslar verebilecek, uygulama hakkında güncel bilgiye sahip, uygulama ve iş güvenliği alanında donanımlı ekipleri olan mantolama firmaları tercih edilmelidir.

Zaferler Gayrimenkul Türkiye’de yalıtım sektörünün Beyni konumunda bulunan İZODER, Türkiye’nin en geniş kapsamlı akredite yalıtım laboratuvarları konumunda olan Test Belgelendirme Araştırma ve Geliştirme Tic. A.Ş.(TEBAR) bünyesinde kurduğu Personel Belgelendirme Merkezi, Mesleki Yeterlilik Kurumu’ndan  aldığı yetki ile yalıtım ustalarını ısı,su,ses ve yangın yalıtımı uygulamalarından sınava tabi tutarak sertifika vermeye başlamıştır, uygulamacı mantolama şirketinin İZODER üyesi olması ve personeline eğitim aldırmış olması, yapılacak yalıtım uygulamasının sıhhati açısından büyük önem arz etmektedir.

Zaferler Gayrimenkul Uygulamayı yapan mantolama şirketleri yaptığı işin arkasında durabilmelidir. Hem işçiliğe hem de kullanılan malzemeye tedarikçi ve kendisi en az 5 sene garanti verebilmelidir. Standartlara uygun ve üreticinin garanti verdiği mantolama malzemeleri kullanılmalıdır.

Zaferler Gayrimenkul Uygulamaya başlanmadan önce sözleşme imzalanmalı ve işin tüm şartları detaylı olarak imzalanan sözleşmede belirtilmelidir.

Zaferler Gayrimenkul Mantolama şirketleri uygulamada çalışacak personelin SGK girişlerini bina/site yönetimleri istemeden kendiliğinden vermelidir.

* Binada keşif yapmadan kafa taslak  fiyat veren şirketler  yerine binayı yerinde inceleyen ve buna göre en doğru fiyatları veren şirketleri tercih edilmelidir.

* İnşaat  Bazı firmaların mali yapıları işi tamamlayabilecek güçte olmayabilir, aday firmaların mali yapıları incelenmeli ve işin büyüklüğüne göre mutlaka teminat mektubu istenmelidir.

 


© 2017 Osbsa Bilişim. All Rights Reserved.