büyükçekmece Villa Tadilat 
0212 693 4687 info@vefadekorasyon.com

büyükçekmece Villa Tadilat


/

Paylaş Paylaş Paylaş

Villa dekorasyonu ve tadilat  işleri müşterilerimizin  istekleri  doğrultusunda maliyetlendirmeleri ve teslim süreleri değişiklik göstermektedir.. Villa tadilat ve dekorasyon uygulamaları normal şartlarda  villa alındığı zaman, herhangi bir yerinde sorun olduğun zamanlarda veya önceki kullanımlarından  tamamen köklü bir değişikliğe  girmektedir. Ev içerisindeki kapı,mobilya, pencere, perde, halı vb. bütün tefriş ve malzemeleri birbiri ile uyum içerisinde olmalı veya ön plana çıkarmak istediğimiz alanlara  göre tasarım yapmalıyız. Bunun için iç mimarlardan yardım almanız gerekmektedir.  
villa tadilat ve dekorasyonları önem arzetmektedir. Villalar kullanım alanlarına ve gösterişe hitap ettiği için normal dairelere göre görünümleri itibariyle daha ihtişamlı ve dikkat çekici olmaları gerekmektedir.

Villanın dışında kullanılan malzemeler ileriye dönük güneş ışınların'dan, yağmur'dan vb. doğal olaylarına göre özelliğini minimum oranda kaybeden malzemeler kullanılmalı. Villaların içerisinde bütün alanlar önemlidir. tavan ve duvarlarında ışıklandırma çözümleri, doğal taş, duvar kağıdı, mobilyalar her şey önemlidir.Salon ve mutfak gibi misafirlerimizin de girecekleri noktalara daha çok önem vermekteyiz çünkü kendimizi oralarda yansıta bilmekteyiz.

Bugün itibari ile villa tadilatı projelerini incelediğimizde, insanların sosyal aktivitelerini, yaşam kalitelerini, sosyal aktivitelerini, spor yapmaları için gerekli alanları, eğlenmek veya dinlenmek için düşünülmüş ortak alanları, güvenlik kaygılarınızı giderecek kamera, alarm vb. gibi önlemleri, çocuğunuzun vakit geçireceği, güvenlikli oyun alanlarını öne çıkarttıklarını gözlemleyeceksiniz.

Villayı satın alan kişi yada kişilerin  hoşuna gitmeyecek, o kişiye göre doğru olmamış ya da evin hanımının hoşuna gitmeyen bir mutfak rengi ya da kullanışlı olmayan bir portmanto, mutfak dolabı, banyo aksesuarları, mekan ile uyumsuz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir detay da olabilir. Konut içindeki bütün bu detayların; evi satın alan yeni sahibinin, beğenilerine, kültürüne alışkanlıklarına, göre yeniden düzenlemek, daireyi kişiye özel kılmak, bir iç mimarın çözüme kavuşturacağı ve daireyi revize edecek bir proje ve uygulama çalışmasını gerekli kılar. 

 

 

İletişim: info@vefadekorasyon.com 

Tel:532 468 76 13


© 2017 Osbsa Bilişim. All Rights Reserved.