Beşiktaş Mutfak Dolabı ,Dolapları,Banyo Duşakabin 
0212 693 4687 info@vefadekorasyon.com

Beşiktaş mutfak dolapları


2017-12-17 / Osbsa Bilisim Hizmetleri

Paylaş Paylaş Paylaş

Mutfak dolapları dekoratif açıdan ve kullanım açısından hanımlar için çok önemlidir. Tüm mutfak malzemelerini toplayan dolaplar için pek çok da model bulunmaktadır. Model seçimi gerçekleştirilip ölçüler alındıktan sonra sıra hesaplamaya gelmektedir.Beşiktaş   Mutfak dolabı fiyatları genişliğe ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Dolap sayısı ne kadar artarsa maliyet de o denli yüksek olacaktır. Hazır mutfak dolaplarının fiyatları ise daha da farklıdır. Yapı marketlerden kolaylıkla temin edilebilecek bu dolaplar demonte olarak gelir ve servis tarafından kısa sürede kurulur. Elbette bu mutfak dolabı türü, mutfak ile uyumlu olmalıdır.

Hazır Mutfak Dolabı Fiyatları

 

Beşiktaş -Mutfak-dolabı fiyatları arasında daha az maliyetli olanlardır. 550 TL’den başlayan mutfak dolaplarında genellikle mdf malzeme kullanılmaktadır. Ancak; bu dolap türünde dolap sayısı azdır. Genellikle stüdyo evlerin mutfakları için kullanılmaktadır. Tek başına yaşayan kişiler bu mutfak dolaplarını seçmektedir. Hacim büyüdükçe hazır mutfak dolaplarında fiyat da artmaktadır. Kullanılan malzeme de fiyatı etkilemektedir. Genellikle 2000 TL’ye kadar fiyatlar yükselir.

Sipariş İle Mutfak Dolabı Fiyatları

 

Sipariş ile mutfak dolabı fiyatları biraz daha farklıdır. Bu dolaplar için ustalar gelip özel ölçü almaktadır. Genellikle 2000 TL civarından başlamaktadır. İşçilik, malzeme hesaplaması, montaj ve nakliye fiyata dahil edilmektedir. Eklenen her dolap için fiyat artmaktadır. 4000 ile 5000 TL’ye kadar sipariş ile mutfak dolabı yaptırmak mümkündür.

Avcılar Mutfak Dolabı Fiyatları , Arnavutköy Mutfak Dolapları   Bağcılar Mutfak Dolapları

Bahçelievler Mutfak Dolabı  Bakırköy Mutfak Dolapları Beşiktaş Mutfak  Dolapları  


© 2017 Osbsa Bilişim. All Rights Reserved.